REKONSTRUKCE A RD NA KLÍČ
STAVBY JEŽEK s.r.o. JIHLAVA

 
 

stavby na klíč

Vyhněte se zbytečné námaze a stresu při stavbě rodinného domu. Svěřte stavbu profesionálům - ušetříte tím čas i náklady. Zajistíme vám vše od projektu rodinného domu až po zajištění spolehlivých a ověřených dodavatelů. Díky tomu vám garantujeme dodržení ceny při stavbě domů na klíč podle typového projektu. Samozřejmostí je přitom záruka odborně odvedené práce. Naši firmu najdete v obci Třešť u Jihlavy, ale pracujeme po celé ČR.
 

Využijte výhody stavby domu na klíč

  • rychlejší realizace stavby
  • garance dodržení ceny
  • smluvní záruky a jasné podmínky
  • profesionální kvalita všech prací
Najděte si ideální řešení vašeho bydlení - každý z nabízených rodinných domů vám postavíme na klíč. Typový projekt rodinného domu upravíme na míru vašim přáním a potřebám. V případě speciálních požadavků si vyberte individuální projekt pro stavbu rodinného domu na klíč. Děláme pro vás přitom nízkoenergetické a pasivní domy i dřevostavby.
Po celé České republice vám zajistíme kvalitní a ověřené dodavatele stavby. Je tak jen na vás, jestli si vyberete realizaci celé stavby rodinného domu na klíč, nebo jen její části. Cena je vždy garantována, pokud si nepřejete v projektu výrazné změny, které mohou např. ovlivnit statiku celého domu a tím i požadavky na stavební materiály. Ceny stavby rodinného domu na klíč jsou reálné, ověřené, transparentní a pravidelně aktualizované. Za projekt beze změn tak zaplatíte cenu projektové dokumentace i stavby vždy podle ceníku. Dodavatel odpovídá za kvalitu, rychlost, způsob provedení a cenu stavby v plném rozsahu, řeší případné reklamace. Smluvní podmínky jsou přitom jasně definovány.