AKUSTIKA MÍSTNOSTÍ
STAVBY JEŽEK s.r.o. JIHLAVA

 
 
 
 
 
 
 

promyšlená akustická řešení

 
Akustika místnosti je jednou z našich nejsilnějších domén, řadíme se mezi špičku na domácí scéně. Akustická řešení snižují hladinu zvuku v interiérových prostorách za pomoci vysoce kvalitních materiálů pohlcujících zvuk a zlepšují rovněž zvukový útlum z místnosti do místnosti. Svěřte tuto oblast do rukou profesionálů z STAVBY JEŽEK s.r.o. Jihlava, kteří pro vás navrhnou optimální řešení.

Bez ohledu na velikost prostor a jejich předpokládané využití se jistá akustická kritéria musejí vzít v úvahu již v projektu, důležitá je např. doba dozvuku. Tou se měří, jak dlouho slábnoucí zvuk v místnosti přetrvá, což nám napoví mnohé o tom, jak „živá“ či „mrtvá“ akustika místnosti bude a jak znějí hlasité či slabé hladiny zvuku. Pro každou místnost existuje optimální rozpětí doby dozvuku v závislosti na rozměrech místnosti a také na tom, k jaké činnosti je místnost určena.

Při výběru správného akustického řešení je nutné brát v úvahu požadavky, jako jsou zvukový útlum a zvuková pohltivost. Jelikož se akustické potřeby jednotlivých objektů od sebe liší, ke každému místu je třeba přistupovat individuálně. Nabízíme měření, projektování, dodávku a montáž v oborech elektroakustika a ozvučení, prostorová a stavební akustika, akustické a stavební materiály.

Zakázky realizujeme individuálně dle požadavků našich zákazníků.
rodinné domy na klíč
akustika místností
akustické úpravy místností
akustické panely
stavební akustika